среда, 20 септември 2017  |  Вести денес: 74

Настинката ја легна во кревет: Весна Петрушевска без грам шминка во домашна атмосфера! (фото)

Ниските температури и вирусите, кои кружат периодов, ја легнаа во кревет и Весна Петрушевска. Актерката изминатите два дена ги мина во својот топол кревет со чаеви, мед, лимон и лекарства.

Сепак тоа не ја спречи да не биде активна на социјалните мрежи, па таа позираше без грам шминка на себе и ја сподели фотографијата со своите пријатели и фанови.

Во коментарите многумина коментираа дека без шминка на себе Весна изгледа многу помлада, а некои отидоа до таму што ја запрашаа во кое средно училиште посетува настава.

#Коментари
[fbcomments]