петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 57

Куќа како во бајките: Погледнете ја празничната атмосфера во домот на Сека Алексиќ!

Во раскошниот дом на српската пејачка Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко Пиљикиќ се е спремно за празниците.

Гордата мајка на малиот Јаков изгледа многу ги сака Божиќните и новогодишни празници. Па оваа година посебно беше инспирирана за декорација во  домот.

Бајковитата семејна атмосфера Сека реши  да ја сподели со фановите на социјалните мрежи.

#Коментари