среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

ПРЕД ПУБЛИКАТА САМО ПО ГАЌИЧКИ: Еве зошто сите сакаат да одат на настап на Станија! (фото+видео)

Старлетата и новопечена пејачка Станија Добројевиќ не може да се пофали со многу настапи во Србија, но затоа во регионот ја чекаат со раширени раце.

Таа изминатиот викенд пееше во Мостар, а и покрај ниските температури се појави само во гаќички, маичка и бунда.

Погледнете зошто сите сакаат да одат на нејзините настапи!

About last night 🔥 Mostar, hvala za predivno vece ❤️ Veceras Knin, club No 1, vidimo se 😍💋

A video posted by Stanija Dobrojevic 👑 (@stanijadobrojevic) on

#Коментари
[fbcomments]