вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Нема кој не врти глава по впечатливиот капут на водителката на „Брза кујна“! (фото)

Водителката на „Брза кујна“ неодамна ја посети Австрија. Покрај разгледувањето на прекрасната Виена, таа одвои време и за шопинг.

Од низата тренди парчиња најголем интерес на македонската водителка и предизвика еден капут.

Станува збор за впечатлив модел во крем боја со должина до глуждовите. И практичен и тренди, овој капут лесно ги мами погледите на улиците. Дали Александра во Скопје се вратила со ова парче или во куферот немало веќе место, останува да видиме!

#Коментари
[fbcomments]