вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Македонската барбика провоцира: Со длабоко деколте или пеколно кусо мини – како е пожешка?! (фото)

Пејачката на мега хитот „Министерка“ знае како да предизвика реакции кај публиката. Македонката Сања Цинцева позната како Барбика објави фотографии, на едната е отворена од глава до пети, на другата затворена до врат.

Кратко фустанче со кои ги покажува своите секси нозе и седи во провокативна положба со отворено деколте.

На другата слика Сања носи црн комбинезон  и високи црни чизми со кои тотално ги сокрива своите атрибути.

 

#Коментари
[fbcomments]