вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Цеца со КАТАСТРОФАЛЕН стајлинг: Како ли можеше да се облече вака бедно за Свети Никола?!

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ традиционално и годинава ја одбележа куќната слава Свети Никола во друштво на најблиските и пријателите.

Сигурно помисливте дека по тој повод избра специјален стајлинг кој вреди многу пари, но случајот воопшто не беше таков. Српските медиуми денес бомбардираат со фотографии од овој важен ден за семејството Ражнатовиќ, а меѓу многуте се појави и таква каде Цеца ги пречекува гостите на влезот од семејниот дом.

На големо изненадување, Цеца изгледаше сосема неочекувано, ноншалантно и скромно.

нејзиниот избор паднал на црни кожни палталони, едноставна црна свилена блуза од која и ѕиркаат рамениците, споено со рокерски ниски чизми.

Вака скромна не ни можевме да ја замислиме, спротивно од сите нејзини модни правила.

#Коментари
[fbcomments]