недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 37

(ГАЛЕРИЈА 18+) Празнична еротика: Жешката Македонка Наташа за блескав почеток на 2017!

Празнувањето на Новата година може и порано да започне со оваа жешка фотосесија која е вистински подарок за припадниците од посилниот пол, а за тоа е заслужна атрактивната Наташа Неделковска од Скопје.

Нејзиниот стилски печат се тетоважите кои ги има по целото тело, а со кои се издвојува од останатите македонски модели.

Наташа за прв пат се појави пред камерите во видео записот за песната „Она Сака” на Дарко Илиевски,  но оваа жешка девојка милува да биде во фокусот на камерата и често објавува свои стилски и провокативни фотографии на социјалните мрежи.

За крај на оваа година Наташа реши да не остави со подотворена  уста со својот сексапил во нејзиниот уникатен стил. Уживате!

 

Фото: Спасе Мицевски (SpaseMice)

 

#Коментари
[fbcomments]