вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

МОДЕРНО И ПРАКТИЧНО: Ѕирнете во гардероберот на ќерката на Тамара Тодевска! (фото)

Тамара Тодевска обожава да ја дотерува својата ќерка Хана во тренди комбинации. Многу ведри бои, тренди јакнички со принт, здолништа со тул и монисти… Во гардероберот на нејзината миленичка се крие вистинско богатство.

Сега таа на фановите и пријателите им дозволи да ѕирнат во модерното и практично катче на Хана каде се крие вистинско богатство. Пејачката облеката и чевлите на својата ќерка ги распоредила на практичен начин.

Овој гардеробер што можете да го ставите каде сакате чини само 3.000 денари, откри Тамара во коментарите под фотографијата.

#Коментари
[fbcomments]