петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 57

Сека Алексиќ ја покажа новата фризура, но никој не ја виде од ДЛАБОКОТООО ДЕКОЛТЕ! (фото)

Сека Алексиќ одлучи во 2017 година да влезе со нова фризура.

Пејачката на Инстаграм објави видео на кое ја покажува новата фризура, но судејќи според коментарите ретко кој можел да се сконцентрира на неа покрај длабокото деколте.

Во црвениот фустан Сека измами низа пофалби.

🌟Brazilska kosa 🌟Nougat highlights #hair by @studio.hair.care.extension #dress by @jovanapetkovicdresses

A video posted by 🌟🌟🌟SEKA ALEKSIĆ🌟🌟🌟 (@seka_aleksic) on

#Коментари
[fbcomments]