четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

СЕЛФИ ОД КРЕВЕТОТ: Фановите на Александра Пријовиќ забележаа чуден детаљ и ја нападнаа!

Пејачката Александра Пријовиќ која неодамна се врати од одмор со момчето Филип Живојиновиќ на Инстаграм објави селфи од креветот, кое не им се допадна на обожавателите поради еден детаљ.

Тие ја искритикуваа дека неа и било важно да изгледа што подобро, па позирала со шминка и фустан, наместо да прикачи фотографија во природно издание како што навистина изгледа пред спиење и така да им посака добра ноќ.

#Коментари
[fbcomments]