четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

(ФОТО) Цела на мама: Ќерката на Каја Остојиќ со само 14 години го освои Инстаграм!

Ќерката на пејачката Каја Остојиќ, 14 годишната Николина со својот изглед и шарм веќе стекна бројни обожаватели на социјалните мрежи.

Николина е ќерка на Каја од првиот брак со Никола Драгојевиќ, а од него се разведе кога Николина имаше само една година. Наследничката на Каја веќе има 6000 следбеници на Инстаграм, кои се воодушевени од нејзиниот изглед.

Веруваме дека кога оваа убавица ќе порасне, популарноста нема да и избега.

#Коментари
[fbcomments]