сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

КАКВА МАЈКА, ТАКОВ СИН: Мама Лила позира, Филип зумира – дали ова им е најубавата заедничка фотографија? (фото)

Лила Стојановска е пријател со камерата, но и со фотоапаратите.

Очигледно и нејзиниот син Филип Филиповски ја наследил желбата за позирање од мајка си судејќи според неговите профили на социјалните мрежи.

Деновиве тие двајца направија прекрасна заедничка фотографија каде мама Лила позира, а Филип се труди да го направи совршеното селфи од нив двајца. Тој е облечен во син џемпер, а таа во кожен црн фустан и двајцата едноставно блескаат.

#Коментари
[fbcomments]