четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

ЌЕ ПРЕПУКНЕ ЕКРАНОТ ОД УБАВИНА: Жешка двојничка на Наташа Беквалац прошета низ Скопје! (фото)

Русокосата барбика Наташа Беквалац не пропушта да ја посети Македонија. Последната во низата посети беше онаа по повод настапот на фестивалот МАРС.

Сепак деновиве низ Скопје немавме можност да ја видиме повторно,  но видовме една девојка која неверојатно наликува на неа, а сите добро ја знаете.

Станува збор за водителката од Бекстејџ Миа Костова која со шминката од магичните раце на стилистот Зоран Шурбевски изгледа како вистинска копија на Беквалац.

Нашата убава Македонка во ова издание се прошета низ скопските локали со своите другарки и имаа ноќ за паметење како дел од предновогодишното лудило.

Инаку Миа со својот изгледа потсетува на Беквалац уште откако од бринета стана русокоса.

#Коментари
[fbcomments]