четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 37

ПРЕДНОВОГОДИШНО ЛУДИЛО: Од деколтето на Милена Антовска ќе ви се сврти во умот! (фото)

Милена Антовска вчеравечер прошета низ Скопје во провокативно издание. Таа облече долго црно здолниште и сребрен впечатлив топ во духот на празниците.

Длабокото деколте и силната шминка придонесоа ова да биде едно од највпечатливите изданија на Милена.

Водителката одлично се забавуваше со пријателките до раните утрински часови.

#Коментари
[fbcomments]