четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

ЕКСЛУЗИВНО: Тамaра Тодевска „ја промени“ професијата!

Нашата позната македонска пејачка Тамара Тодевска освен тоа што е одлична пејачка и ги полни македонските клубови, деновиве реши да се проба во друга професија.

Имено, на својот профил Тамара објави фотографија со која ја откри својата долгогодишна љубов, а не е пеењето. Таа во еден скопски клуб на кратко застана зад пултот и се проба во пуштање музика.

 

#Коментари
[fbcomments]