вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Боса на студот: Северина во Скопје по сандали среде зима!

Северина го претстави новиот календар на познатиот произведувач на вода кај нас за 2017 година. На конференцијата организирана за претставниците на „седмата сила“, убавата пејачка, позната по својот моден израз, се појави со круна на главата, розов широк дукс, плисирана розова сукња и Гучи-сандали, за кои упатените велат дека чинат  речиси 1.000 евра.

Ама на Севе не и првпат да прошета боса низ Скопје среде зима. Некои навики се… трајни! Па, ако можеше гола на филм, може и боса… по студот на плоштад!

#Коментари
[fbcomments]