четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

Македонската барбика во фустан со шлиц до струкот ГО ПОКАЖА ЗАДНИКОТ! (фото 18+)

Македонската пејачка периодов е навлечена на фустанчиња во златна и сребрена боја. Металик материјалите дополнително го истакнуваат нејзиниот сексапил.

Нашата барбика Сања Барби Цинцева деновиве се појави на гостување во една емисија каде облече сребрено фустанче со шлиц речиси до струкот и го покажа задникот.

Сигурни сме дека во ова издание Сања ги засенила и атрактивните српски пејачки од Гранд продукција.

#Коментари
[fbcomments]