вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

По нив се вртеа, но од погрешни причини: Ова се најголемите МОДНИ УТКИ во 2016 година! (фото)

Во изминатата 2016 година видовме прекрасни изданија на познатите дами на црвениот килим, но и некои огромни модни утки.

Ким Кардашијан, Рита Ора, Селма Хаек и Гвен Стефани направија најмалку по една таква и резултатот беа многу негативни написи за нив во медиумите.

Ајде да се потсетиме на нив!

#Коментари
[fbcomments]