сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Поглед преку рамото и ПРОВОКАЦИЈА: Протече видео од Лила како пчеличката Маја! (фото)

Лила Филиповска досега не честеше со фотографии од снимањето на квизот „Се или нешто“, а сега почна и со видеа.

Нејзините влегувања и излегувања пред камерите секогаш се спектакуларни, па така беше и овој пат кога заврши со снимањето на убедливо најпопуларниот квиз.

За оваа емисија таа облече кусо црно – златно фустанче со риги со кое неверојатно потсетува на пчеличката Маја. Напорните тренинзи на Лила дефинитивно се исплатат, па таа и овој пат покажа дека може да се носи рамо до рамо со многу помлади колешки.

#Коментари
[fbcomments]