сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

Црвено облече да потсетува на радост: Македонската водителка во невидено издание!

Секое утро ги буди гледачитие со нејзиниот пријатен глас и стас. Иако  досега имавме прилика да ја  видиме во најразлични креации со отворено деколте и кратки фустани, македонската водителка Милена Антовска овојпат се одлучи за нешето поразлично.

Во црвен краток фустан и црни холахопки Милена ги покри своите атрибути. Но, како и да е црвенето на Милена и стои убаво и потсетува на новогодипна еуфорија.

 

#Коментари
[fbcomments]