сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

Дали носи гаќички? Ова провокативно здолниште на Александра Пријовиќ предизвика кавга! (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ се дотера за снимањето на емисијата „Гранд специјал“ со помош на дизајнерот Саша Видиќ.

Жените и замерија што среде зима облекла сандали, а пак мажите се прашуваа дали носи гаќички под здолништето со висок шлиц.

Под нејзината фотографија на Инстаграм се разви вистинска дебата во која дури се вклучи и дизајнерот Саша Видиќ.

#Коментари
[fbcomments]