вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 58

Од бујната Кејти Пери до анорексичната Тара Рид: Холивудските дами како Баба Мразици! (фото)

Тие знаат дека Холивуд бара промени и експериментирања. Па така од луди изданија на црвениот килим и голотија до новогодишни костими, тие се храбри да пробаат се.

Во духот на празниците новогодишно се облекоа Кејти Пери, Тара Рид, Мараја Кери, Тајра Бенкс и низа други.

#Коментари
[fbcomments]