недела, 30 април 2017  |  Вести денес: 53

ОВА НЕ СЕ ПРОСТУВА: Актерката се прошета со шокантно КИЧ ЧЕВЛИ! (фото)

Многумина за празниците посакуваат да отпатуваат некаде и слободните денови да ги минат заедно со семејството. Така стори и актерката Брук Шилдс.

Таа ги спакува куферите и појде на патување со ќерка си и нејзиниот асистент. Таа имаше кежуал стајлинг, но погледите ги мамеа нејзините необични Гучи чевли со бели топки на потпетиците.

Иако се последен тренд од овој моден бренд сепак тешко е да не се забележи дека се малку кич.

Што мислите вие?

#Коментари
[fbcomments]