недела, 19 февруари 2017  |  Вести денес: 53

Светкава тоалета, висок шлиц и наежени пупки: Катарина Грујиќ ги возбуди сите во ова издание! (фото)

Пејачката Катарина Грујиќ гостуваше во емисијата Амиџи шоу.

За таа пригода раскошната бринета облече долга елегантна тоалета и ги истакна бујните гради.

Поради деколтето таа ги привлече погледите на сите мажи во студиото.

#Коментари

Коментари

коментари