вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

БЛЕСОК НА СИТЕ СТРАНИ: За Нова година сите ќе гледаат во фустанот на водителката на „Брза кујна“! (фото)

Водителката на „Брза кујна“ обожава да позира во гардеробата додека е на шопинг. Така беше на патувањето во Виена кога одбра еден тренди капут, а така е и деновиве во Скопје за време на новогодишните подготовки.

Александра Пановска се уште не открива каде ќе ја дочека Новата 2017-та, но сигурни сме дека тоа ќе биде во друштво на нејзиниот сакан Александар.

За најлудата ноќ во годината таа одбра долг металик фустан, според последните светски трендови. Иако Александра најмногу сака кежуал стајлинг, за 31-ви декември одбра нешто многу поелегантно, совршено за пригодата.

#Коментари
[fbcomments]