вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

КОНКУРЕНЦИЈА НА ЦЕЦА: Анета Молика го покажа бујното деколте во новогодишно издание! (фото)

Анета Мицевска и групата Молика се на новогодишна турнеја во Америка. За дочекот на Новата година тие ќе имаат настап во Њу Џерси.

Дека атмосферата ќе биде повеќе од одлична сме сигурни, но Анета настапите во овој период дополнително ги загрева со провокативен новогодишен стајлинг. Таа на еден од настапите периодов се одлучи за металик јакна и црна маичка која го истакна нејзиното бујно деколте.

Инаку во слободното време Анета со сопругот Џими шета низ Америка и преку фотографии ни ја доловува прекрасната новогодишна атмосфера оттаму.

#Коментари
[fbcomments]