петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 57

Еве како всушност изгледа ќерката на Жељко Јоксимовиќ без ТОН ШМИНКА на себе! (фото)

Убавата Мина Јоксимовиќ, ќерката на Жељко Јоксимовиќ, навикнати сме да ја гледаме постојано среден и со тон шминка на себе. Сепак овој пат таа одлучи да им покаже на фановите како изгледа во природно издание.

Во коментарите многумина заклучија дека вака Мина изгледа многу поубаво и помладо.

#Коментари
[fbcomments]