сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

ЦЕЛОСНО ЈА СТОПИ: Лила го доби најубавиот новогодишен подарок и се пофали јавно! (фото)

Новогодишна елка, новогодишен стајлинг, но и новогодишни колачиња… Новата 2017-та внесе посебна енергија во домот на Лила Стојановска.

Таа веќе го доби и првиот новогодишен подарок. Станува збор за прекрасна честитка изработена од страна на нејзината внука Галена.

Ќерката на нејзиниот брат неретко е најголемата причина за среќа на убавата водителка, а тие двете си се најдобри пријателки.

Јас ја добив најубавата новогодишна честитка од внука ми Галена, напиша Лила на социјалните мрежи.

#Коментари
[fbcomments]