среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

Ова е поранешниот свршеник на Јована Јоксимовиќ: Александра Радовиќ со него има ќерка! (фото)

Пејачката Александра Радовиќ ретко говори за својот љубовен живот, но зад себе има брак. Таа судбоносното „да“ му го кажа на Александар Зеремски со кој ја има ќерката Нина (6).

Нивната љубов долго се криеше бидејќи бизнисменот беше свршен со водителката Јована Јанковиќ, денес сопруга на Жељко Јоксимовиќ.

По откажувањето на свршувачката Александра беше тука да го теши бизнисменот, а по кратко време се всели во неговиот стан. После само една година дознаа дека чекаат бебе.

Иако изгледаа пресреќни поради приновата, следуваше шок за сите. Само месец дена подоцна Александра одлучи да го напушти Александар и да се врати во својот дом.

#Коментари
[fbcomments]