сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

(ВИДЕО) Најпознатата „плус сајз“ манекенка се соблече гола, а по неа уште 10-тина секси девојки!

Во последната епизода од емисијата „America’s Next Top Model” гостинка беше познатиот плус сајз модел Ешли Греем, а нејзината задача бепе да ги охрабри 13-те кандидатки да се разголат пред камерите и да снимаат една кампања. А како би го направила тоа и таа се соблече и со својот пример им покажа на девојките дека не е невозможно да се победи срамот.

„Погледнете што направив сега. Јас имам облини, имам целулит и не ми се допаѓаат сите делови на моето тело. Сите девојки на кои им е незгодно да се соблечат нека се сетат дека сега јас се соблеков. Имајте самодоверба“, им порача Ешли на девојките, кои после тоа се соблекоа и позираа.

 

 

извор:прес24

#Коментари