вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 22

(ФОТО) Стисната до познатиот пејач: Еве во чија прегратка заврши Анастасија за најлудата ноќ!

Популарната Анастасија Ражнатовиќ за најлудата ноќ избра атрактивна дестинација за славење.

Имено, наследничката на Цеца ја испрати старата година во друштво на својот брат Вељко и мајка си на Копаоник. Друштво им правеше и Иван Гавриловиќ, кој наедно е семеен пријател.

Тој им пееше на Вељко и Анастасија, а за спомен се фотографираа заедно, по што Иван ја објави фотографијата на Инстаграм.

„Баш ни е убаво. Анастасија, Вељко и само 200 на час“, напиша Иван во описот на фотографијата каде е стиснат до убавата Анастасија Ражнатовиќ, а до нив е и Вељко.

 

#Коментари
[fbcomments]