четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

(ФОТО) Верувале или не: Ким Кардашијан го шминка и задникот, а тоа изгледа вака…

Американската ријалити ѕвезда Ким Кардашијан уште еднаш му покажа на целиот свет дека ги има најлудите идеи кога станува збор за коригирање на недостатоците на телото.

Овојпат нејзиниот стилист Марио Дедивановиќ објави фотографија на која го шминка задникот на Ким.

Бидејќи редовно ја покажува интимата пред сите, можеби и не шокира толку многу фактот дека Ким го шминка и задникот.

Епа покрај толкав обем и облини, можеме само да претпоставуваме колку шминка му треба за да го „среди“ целиот задник.

#Коментари
[fbcomments]