сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 34

(ФОТО) Елегантна и секси: Адријана Кеш во Новата година со драстична трансформација!

Неколку дена по најлудата ноќ од изминатата 2016 година, фолк пејачката Адријана Кеш со мало задоцнување на својата официјална Фејсбук страница им се обрати на своите обожаватели со искрени честитки во Новата.

-Ви посакувам година исполнета со здравје, љубов, трпение и многу среќа… Среќна Нова Година, напиша атрактивната фолкерка!

Адријана моментално е во Америка, од каде покрај убавите зборови од честитката, објави и една фотографија на која изгледа драстично поинаку во изгледот.

Дали ја скратила косата или ставила перика, не знаеме, но Адријана изгледа дефинитивно изгледа секси и елегантно од глава до пети.

 

#Коментари
[fbcomments]