сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

КОЛКУ УБАВИНА НА ЕДНО МЕСТО: Нашите две Елени пукаат од сексапил во црвено! (фото)

Новогодишните емисии внесоа одлична енергија во нашите домови за време на празниците.

Така беше и со утринската емисија „Ја сакам Македонија“. На гости кај водителката Елена Стојановска во студиото на Сител телевизија појде Елена Велевска.

Фолкерката која периодов работи турбо и постојано ја гледаме на малите екрани за оваа пригода ни сервираше доза на сексапил во кусо црвено фустанче. Нејзината домаќинка пак исто така се одлучи за црвено во стајлингот, но во комбинација со црно.

Двете македонски убавици блескаа во полн сјај и заедно црнокосата и русокосата беа како еурокрем.

#Коментари
[fbcomments]