вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 21

Со секси видео од креветот: Викторија Лоба во розова свила им ја честита Новата година на фановите!

Таа ги облече своите омилени розови свилени Викторија Сикрет пижами и на своите фанови со видео снимено во креветот им посака Среќна Нова година.

Викторија Лоба 2017 година ја започна во лежерно издание со најубави желби за сите.

Русокосата барбика со помош на ефекти направи преслатко празнично видео и од срце на сите Инстаграм следбеници им посака многу здравје, успеси и љубов.

#Коментари
[fbcomments]