четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

(ФОТО) Природата е чудо: Убавина која ќе ве маѓепса – ова е најубавата петгодишна Русинка!

Таа има само пет години, а со својата убавина, харизма и талент пред камера, малата Анастасија светските модни експерти ја прогласија за најубавото девојче на светот.

Таа е доказ дека природата прави чуда, а откако ќе ги погледнете нејзините фотографии ќе се уверите во истото.

Анастасија има повеќе од 350 илјади следбеници на Инстаграм, а бројката постојано расте, особено откако деновиве е во фокусот на светските медиуми.

Дозволете да ве маѓепса ова совршенство на природата:

#Коментари