недела, 19 февруари 2017  |  Вести денес: 53

ЛУДА ПО СЕЛФИ: Сопругата на Аца Лукас не се трга од пред огледало, а ИМА И ЗОШТО! (фото)

Соња Вуксановиќ е една од најатрактивните сопругите на познатите српски пејачи, а Аца Лукас секогаш гордо чекори покрај неа. Таа плени со витката става и убавото лице, но и со модниот стил.

Соња е вљубеник во модата и обожава да ги слика своите модни комбинации пред огледалото.

Погледнете дел од нејзините најнови селфи фотки на Инстаграм!

#Коментари

Коментари

коментари