вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 22

(ФОТО) Провокативна до лудило: Со шлиц до препони и гради на мегдан – вака Ѓулсерен им ја честиташе Новата година на обожавателите!

Турската актерка Нургул Јесличај која стана популарна од ТВ серијата „Парампарче“, реши за Нова година да ги почести своите бројни обожаватели со провокативна празнична фотографија на Инстаграм.

Имено, фотографијата каде позира во сензуален фустан со длабоко деколте и висок шлиц е специјално наменета за Новата 2017 година.

Според приложеното, Ѓулсерен добро се потрудила за честитката, која пред се ги „запали“ припадниците на посилниот пол.

#Коментари
[fbcomments]