вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 21

КРУПЕН КАДАР И СЕКСИ ПОЗА: Од задникот на Сања Кужет ќе ви се сврти во умот! (фото)

Сања Кужет (33) брои денови до породувањето со своето второ дете. Таа чека бебе со Немања Живојиновиќ, директор на една успешна компанија.

Во бременоста убавата Сања блеска и веќе ја видовме во прекрасна фотосесија за еден српски магазин.

Сепак деновиве таа на Фејсбук се потсети на постари фотографии, меѓу кои и на една во црна тесна тоалета, каде во прв план е нејзиниот секси задник.

Погледнете со што располага убавата бринета!

#Коментари
[fbcomments]