среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Шокантно интервју на Карлеуша: Јас не морам да пеам, омажена сум за МИЛИОНЕР! (видео)

Јелена Карлеуша можеби е единствената српска пејачка што не ја дочека 2017 година работно, но поради тоа што таа самата така одлучи.

Во интервју за српскиот телеграф таа отворено проговори за причините.

Мора да кажам дека за мене како уметник, пејач е голема привилегија себе да можам да си дозволам за новогодишната ноќ да бидам со своето семејство. Кога ме прашуваат „Зошто не настапуваш, па тогаш се најголеми хонорарите?“ Јас отворено велам „Да разговараме без ракавици, јас сум мажена за човек милионер. Јас не морам да пеам!“, отсечно одговори.

Целото интервју погледнете го ТУКА!

#Коментари
[fbcomments]