понеделник, 20 февруари 2017  |  Вести денес: 50

No Mercy feat. Venom – „Реалноста“ (АУДИО)

No Mercy (Oмер Демири) & Venom (Кристина Цветкова), се новите рап артисти на битолската сцена. Тие спремаат нови траки и уште многу соработки со битолските рап артисти.

Нивната песна, наречена „Реалноста“, зборува за реалниот живот на улицата. Уживајте во новиот рап од Битола и поддржете ги младите артисти.

#Коментари

Коментари

коментари