среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

Од Лапонија директно на сет: Панчо доживеа спектакуларно новогодишно изненадување! (фото)

Новогодишната треска сеуште владее, иако поминаа неколку дена од најлудата ноќ. И македонските пејачи сеуште се еуфорични.

Познатиот македонски рапер Владимир Блажев или на нас познат како Панчо од ДНК сe најде во прегратки на Дедо Мраз.

Во еден клуб во Кочани, Слаткар се сликал со Дедо Мраз.

Директно од Лапонија застана на журче пред да почне да ги дели подароците за добрите деца низ Македонија, напиша со фотографијата што ја објави на својот фејбуск профил

 

#Коментари
[fbcomments]