вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 42

Каролина е зависна од него: Македонскиот убавец во црвен костум поставува стандарди за мода! (фото)

Овој познат Македонец секогаш е среден по последна мода, па така и деновиве изненади со одличен стајлинг. Тој е долгогодишен пријател и стилист на Каролина Гочева и неретко можеме да ги видиме заедно.

Александар Билјановски Дадар облече тренди црвен костум кој го надополни со тренди чевли и вратоврска. Храбриот избор на стилистот, кој не се плаши да експериментира кога се модните трендови во прашање, доби низа пофалби.

„Една фотографија, илјада зборови – фраер“ беше еден од коментарите. Што мислите вие за овој стајлинг?

#Коментари
[fbcomments]