сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

Поситно Елена поситно: Велевска по стапките на Брена!

Најпопуларната македонска пејачка Елена Велеска и најпопуларната српска пејачка Лепа Брена настапува за Нова година.Во две различни земји, во два различна града. Едната во Охрид, другата во Чачак.

Интересно е што пејачките имаат речиси исти стајлинг. Секако, сосема случајно.

Велевска носи црна бунда и шешир исто како нејзината колешка Брена, која носи крем бунда и шешир.

 

#Коментари
[fbcomments]