сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

На минус 10 степени остана само по гаќички: Лила 2017 ја започна во секси стил! (фото)

Лила Стојановска секогаш обрнува внимание на стајлингот, па така е и во овој зимски период.

Таа има џемпери и капчиња во сите бои и обожава да се топли во нив овие снежни денови.

Сепак деновиве не изненади на Инстаграм со фотографија каде позира само со капа и џемпер. Лила надолу облечена само по гаќички на минус десет степени температура ја загреа атмосферата.

#Коментари
[fbcomments]