вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) „Стринг Форсес“ прашуваат: Има ли?

Кон средината на минатата 2016 година, „Стринг Форсес“ го промовираа синглот „Ние сме..“ кој всушност го претставија како најава за петтиот по ред студиски албум, а тогаш ветија и уше нови синглови и спотови.

Така и направија, па деновиве на интернет каналот Јутјуб го промовираат спотот и песната насловена „Има ли?“. Видеото е изработено од Ѓорѓи Клинчаров, Тања Рибарска, додека аудиото е на членовите на групата. Во спотот се појавува и убавата манекенка Ангела Карова.

Погледнете:

#Коментари
[fbcomments]