петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 57

(ФОТО) Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ вљубена до уши: Еве го момчето што и го украде срцето!

Водителката на популарното музичко шоу не ја крие својата љубов. Сања Чулибрк има причина да биде задоволна на секое поле, па така и со својот љубовен живот.

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ го покажа своето момче, а станува збор за Стефан Илиќ, музичар и еден од членовите во оркестарот на Гранд.

Љубовта им цвета, а тоа го покажуваат овие фотографии:

#Коментари
[fbcomments]