среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

(ФОТО) Мама направи магија за Хана: Ѕирнете го празничниот амбиент во домот на Тамара Тодевска!

Тамара Тодевска и нејзиниот сопруг Александар ја пречекаа првата Нова година како семејство со нивната најголема радост – ќеркичката Хана.

За се да биде соврешено, а Хана да се радува на првата Нова година и Божиќ, мама Тамара се потруди да го украси домот во магично празничен амбиент со голема елка, сијалички, свеќи, разни новогодинишни украси…

Секако, не заборавија да ги направат и заднички фотографии до елката, од кои Фејсбук обожавателите имаа можност да ѕирнат дел од домот на познатата пејачка.

Еве како изгледа:

#Коментари