среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 44

(ФОТО) Во танга бикини на ноќно капење: За најзгодната Македонка нема зима!

Додека ние се плашиме да излеземе од дома поради ниските температури, на другиот крај од светот, во Обединетите Арапски Емирати, згодната Македонка со напопуларниот задинк ужива во топлиот Абу Даби.

Фитнес моделот Марија Нацева реши Новата година и празниците да ги дочека во странство, а оттаму како поздрав преку Фејсбук до студената Македонија, испрати неколку фотографии од кои на едната ужива во ноќно капење во танга бикини.

Инаку, Марија во Абу Даби е во друштво на својата сестра и заеднички ја уживаат егзотичната авантура.

#Коментари
[fbcomments]