четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 56

(ВИДЕО) Не се плаши од овој зимски хорор: Која наша пејачка тргна по ваков пат на настап?!

Речиси сите знаеме да направиме по некоја жртва за работата, но во вакви, на одредени места екстреми услови на пaтот, ретко кој би тргнал без страв.

За поп-пејачката Наташа Малинкова нема никакво оправдување за да не стигнe на настап во Маврово, каде секоја зима редовно ги забавува тамошните посетители.

Овој храбар потег реши да го смини го видео во кое кажа дека иако изгледа страшно, таа и нејзиниот сопатник во автомобилот се чувствуваат одлично.

Eve smee…seuste sme zivi… #snow #traveling #workworkwork #job

A video posted by Natasa Malinkova (@natasamalinkova) on

 

Навистина секоја чест!

#Коментари